Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Zadaszenia tarasów

Kto nie marzy o wygodnym wypoczynku na własnym tarasie, bez obaw o szkodliwy wpływ promieni słonecznych czy nagłą zmianę pogody? Ta część domu zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Aby zwiększyć jej funkcjonalność warto zainwestować w solidne zadaszenie.

Oferujemy profesjonalnie zaprojektowane zadaszenie tarasu wykonane na profilach aluminiowych firmy Flandria ,TS Aluminium Profilsysteme lub na profilach fasadowych. Dzięki skorzystaniu z naszych usług zyskacie Państwo ochronę przed słońcem, wiatrem, deszczem czy śniegiem, a także zwiększony komfort wypoczynku lub pracy na świeżym powietrzu.

Zadaszenia tarasów wykonywane są z profili aluminiowych „zimnych” w wielu różnorodnych kształtach dostosowanych do architektury budynku tak, aby stanowiły nierozerwalną całość. Profile malowane są na dowolny kolor z palety RAL lub innej. Dzięki szerokiemu wyborowi spośród wielu barw mają Państwo szansę dopasowania wyglądu danego zadaszenia tarasu nie tylko do Państwa gustu, ale również do dominującego w domu stylu aranżacyjnego. Wypełnienie stanowią płyty z poliwęglanu komorowego, litego lub szkło – materiały niezwykle trwałe, które zapewniają wysoką funkcjonalność konstrukcji przez bardzo długi czas.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są dachy rozsuwane z profili firmy CORTIZO. To świetny pomysł dla miłośników innowacyjnych projektów, które cechują się nie tylko atrakcyjnością wizualną, ale również wysoką funkcjonalnością.

Podejmujemy się realizacji projektów różnego typu – jego finalny kształt zależy od tego, jakiego zadaszenia Państwo potrzebują i jakie rozwiązanie najbardziej Państwa interesuje. Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszych przykładowych konstrukcji.

Zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów

Zadaszenia przykładowe realizacje