Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Ślusarka aluminiowa

Zajmujemy się szeroko rozumianą ślusarką aluminiową, w skład której wchodzi wykonywanie fasad i ścianek osłonowych zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także produkcja okien i drzwi na profilach zarówno „ciepłych” z przekładką termiczną, jak i „zimnych” firm CORTIZO, SCHÜCO, MORAD. Nasze wybory powstają zgodnie z potrzebami Klientów indywidualnych, obiektów użyteczności publicznej i dużych obiektów przemysłowych. Każdorazowo do realizacji zleceń z zakresu ślusarki aluminiowej podchodzimy indywidualnie, tworząc produkty na wymiar.

Fasady

Produkty tego typu tworzymy w systemie słupowo-ryglowym lub jako fasady strukturalne, tj. takie, w których elementem łączącym jest szczeliwo, dające wrażenie optyczne dużych powierzchni szkła. Do ich wykonania wykorzystujemy wysokiej jakości profile aluminiowe, które każdorazowo mogą być pomalowane na dowolny kolor według palety RAL – wybór zależy tylko od Państwa preferencji estetycznych. Materiały te wykorzystujemy również do wykonywania zadaszeń tarasów oraz daszków nad wejściami i balustradami.

Okna i drzwi

W ramach ślusarki aluminiowej wykonujemy na indywidualne zamówienie okna oraz drzwi dla budynków użyteczności publicznej, lokali usługowych oraz do prywatnych domów. Każdy projekt powstaje pod konkretny wymiar i doskonale odpowiada na potrzeby Klienta. Podejmujemy się również produkcji okien w nietypowych kształtach (łuk, trapez, trójkąt, koło). Dzięki temu obiekty, w których montujemy nasze wyroby, spełniają pierwotne założenia projektantów i oczekiwania Klientów.

Okiennice

Okiennice TAMIZ – firmy Cortizo – wykonane są z wysokiej jakości profili. Dostępne w dowolnej kolorystyce RAL oraz w wersjach imitujących drewno. Stanowią one oryginalną ozdobę domu, łącząc nowoczesną estetykę z tradycją. Dzięki temu okiennice idealnie wkomponują się w dowolną stylistykę budynku i znacznie podnoszą jego atrakcyjność.

Doskonałe walory użytkowe sprawiają, że okiennice tego typu stanowią również skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, a także wykazują duże właściwości izolacyjne. Stanowią również doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem.

Jak Państwo widzą, ślusarka aluminiowa to szereg usług, które wykonujemy z największą starannością. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się, by sporządzony przez nas projekt w pełni odpowiadał na Państwa oczekiwania i potrzeby. Najwyższa jakość oferowanej przez nas ślusarki zapewnia wysoką trwałość produktów.

Ślusarka aluminiowa

Fasady