Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Okna PCV

Oferowane przez na okna PCV wykonywane są na bezołowiowych profilach niemieckiej firmy FORIS.

Z kolei wysokiej jakości profile aluminiowe TS Aluminium Profilsysteme znajdują zastosowanie przy projektowaniu i wykonywaniu przez nas ogrodów zimowych czy zadaszeń tarasów.

Do produkcji profili PCV FORIS, stosowane są surowce najwyższej jakości, niepochodzące z recyklingu. Poprzez zastosowanie wzmocnień ze stali ocynkowanej profile okienne FORIS charakteryzują się dużą sztywnością, co przekłada się na jakość okien.
W naszej ofercie posiadamy profile 6- i 5- komorowe.

System 6-komorowy FORIS 601 charakteryzuje się klasycznym kształtem skrzydła, w systemie 5-komorowym FORIS 501 skrzydło ma zaokrąglony kształt.

Charakterystyczny kształt profili doskonale sprawdza się w każdym rodzaju budownictwa. Niepowtarzalny i elegancki kształt profili okiennych sprawia, że dom nabiera indywidualnego oblicza. Okna dostępne są w kolorze białym oraz w szerokiej gamie kolorystycznej w wersji jedno- lub dwustronnie kolorowej. Okleiny wykonane są z najwyższej jakości folii dekoracyjnych, charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i wytrzymałością na zmiany temperatur.

Systemy FORIS 601 i FORIS 501to systemy o głębokości zabudowy wynoszącej 72 mm i szerokim wrębie ramy i skrzydła, umożliwiającym stosowanie pakietów szkła termoizolacyjnego o grubości do 42 mm, w tym pakietów 3- szybowych.
Współczynnik izolacji termicznej profili okiennych FORIS 601 i FORIS 501 wynosi 1,3 W/m²xK. Te parametry przekładają się na doskonałą ochronę termiczną budynków, tak ważną w dobie wzrastających kosztów energii. 

W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są również drzwi i okna aluminiowe. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji.

Dowiedz się więcej o systemach okien PCV:

foris501 0      foris601 0

Okna PCV

Okna PCV