Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Okna i drzwi aluminiowe

Każdorazowo, robiąc projekt danego okna aluminiowego lub drzwi, naszą pracę rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z potrzebami i wymaganiami Klienta. Dopiero gdy wiemy, jak dana konstrukcja powinna wyglądać i jakie wymagania techniczne powinna spełniać, przechodzimy do realizacji projektu. Oferujemy produkcję aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej na wymiar wraz z montażem. Przy realizacji zamówienia korzystamy z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu nasze produkty pozostają niezawodne przez bardzo długi czas. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej oryginalnych pomysłów na okno aluminiowe, np. w kształcie łuku, trapezu, trójkąta czy koła – także z idealnie dopasowanymi do niego okiennicami. Aluminium jest materiałem, który z niezwykłą łatwością poddaje się dowolnemu formowaniu, dlatego daje nam możliwość stworzenia dowolnej formy okna. Jednocześnie jest bardzo lekkim, a jednocześnie niezrównanie wytrzymałym surowcem i ma świetne właściwości termoizolacyjne.

Drzwi i okna aluminiowe bardzo łatwo utrzymać w czystości, co wskazuje na ich dużą praktyczność. Wykorzystywane są najczęściej w budynkach użyteczności publicznej, lokalach usługowo-handlowych czy siedzibach firm, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować je we własnym domu. W zależności od Państwa preferencji istnieje możliwość wyboru spośród bogatej gamy kolorystycznej tych produktów.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia przedstawiające nasze dotychczasowe realizacje. Wykonane przez nas konstrukcje cechują się solidnością oraz niezwykłą dbałością o każdy szczegół, a dodatkowo są całkowicie szczelne i wspaniale prezentują się zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. To produkty wykonywane na indywidualne zamówienia Klientów, pod konkretny wymiar i potrzeby, co gwarantuje odpowiednie zadowolenie ze zrealizowanej usługi.

Okna i drzwi aluminiowe