Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Ogrody zimowe

Jeśli marzą Państwo o pomieszczeniu, które będzie pełne słońca i kwitnącej zieleni przez cały rok, polecamy wybudowanie ogrodu zimowego o dowolnie wybranym kształcie. To doskonały pomysł dla wszystkich, którzy marzą o strefie, w której w spokoju można poczytać książkę, wypić herbatę, cieszyć się słońcem i pięknym widokiem roślin – a to wszystko bez względu na panującą na zewnątrz pogodę. Konstrukcja tego typu świetnie nada się zarówno jako pomieszczenie przeznaczone do relaksu, domowe biuro sprzyjające kreatywności czy salon, zapewniający przytulną atmosferę podczas przyjmowania gości. Nasza firma podejmuje się stworzenia tego typu ogrodów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Ogrody zimowe wykonujemy przede wszystkim na profilach aluminiowych niemieckiej firmy TS Aluminium Profilsysteme i Flandria. Stosowanie profili, zaprojektowanych specjalnie do wykonywania dachów, a także odpowiedni ich dobór, uwzględniający obliczenia statyczne ( np. obciążenie śniegiem), gwarantuje pełną szczelność postawionych konstrukcji.

W zależności od Państwa potrzeb i przeznaczenia zabudowy stosujemy profile aluminiowe:

  • „ciepłe” – z przekładką termiczną
  • „zimne” – bez izolacji termicznej

Profile malowane są na dowolne kolory wg palety RAL i w okleinach drewnopodobnych. Są one całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

W zależności od wymagań Klienta i funkcjonalności zabudowy, konstrukcje ścian i dachu wypełniane są szkłem lub płytami z poliwęglanu. Ściany mogą być wykonane jako szklenia stałe, standardowe okna lub drzwi, ewentualnie jako drzwi przesuwane lub łamane (harmonijkowe) – dzięki czemu zyskują Państwo bardzo szerokie przejścia.

W celu zapewnienia lepszej wentylacji ogrodu zimowego również w dachu można zamontować okna, które będą otwierane ręcznie bądź automatycznie.

Ogrody zimowe naszej produkcji, dzięki zastosowaniu profesjonalnych profili, charakteryzują się niepowtarzalną estetyką, dopasowaną do konstrukcji budynku mieszkalnego, a dzięki profesjonalnym monterom z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy najwyższą jakość wykonania, która gwarantuje trwałość przez lata.

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe