Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Markizy, rolety, żaluzje

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów, których zadaniem jest zapewnienie ochrony przed nadmiernym promieniowaniem słonecznych. Proponujemy pełną gamę okiennych systemów osłonowych.

 

ŻALUZJE FASADOWE

By dostarczyć Klientom najwyższej klasy żaluzje fasadowe, współpracujemy z czeską firmą ISOTRA, oferującą fasadowe żaluzje ruchome z profilowanej blachy oraz żaluzje stałe. Umożliwiamy zakup żaluzji w kolorystyce dobranej do kolorystyki elewacji oraz fasad budynku. Żaluzje fasadowe skutecznie chronią pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, skutkującym zbytnim nagrzaniem pomieszczenia. Istotną zaletą żaluzji fasadowych jest możliwość swobodnej regulacji ilości światła wpadającego do wnętrza – wystarczy zmienić kąt ustawienia lameli – w przeciwieństwie do rolet zewnętrznych, które takiej możliwości nie dają. Dzięki zastosowaniu żaluzji fasadowych, zwiększamy komfort przebywania w pomieszczeniach, często narażonych na duże nasłonecznienie, a jednocześnie żaluzje te tłumią dobiegające z zewnątrz hałasy.

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Oferujemy nowoczesne rolety zewnętrzne do montażu zarówno w budynkach nowo powstających, jak i obiektach już istniejących i podlegających modernizacji. Rolety zewnętrzne, znane także jako żaluzje zwijane, to wyjątkowo funkcjonalny i wytrzymały system osłonowy okien. Mogą być zastosowane przy każdego rodzaju stolarce okiennej: doskonale pasują zarówno do okien PCV, jak i aluminiowych czy drewnianych. W sprzedaży mamy rolety w szerokiej palecie kolorów, dzięki czemu można wybrać takie, które stworzą harmonijną kompozycję z elewacją budynku. Dostępne w naszym asortymencie okienne rolety zewnętrzne zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają się innowacyjną konstrukcją, łatwą obsługą (są sterowane pilotem) i sposobem montażu.

Nowoczesne rolety zewnętrzne przeznaczone są do montażu zarówno w nowo powstających budynkach, jak i tych już istniejących i poddawanych modernizacji. Rolety zewnętrzne, czyli żaluzje zwijane, to wytrzymały i wyjątkowo funkcjonalny system osłonowy okien – stanowią ochronę przed słońcem, ale również stosowane są jako dodatkowe zabezpieczenie drzwi i okien przed włamaniem. Rolety montuje się w systemie zintegrowanym z oknem lub drzwiami, lub też bezpośrednio na elewacji w wersji natynkowej lub podtynkowej. Oferujemy modele otwierane ręcznie lub sterowane elektrycznie za pomocą pilota. Asortyment Prodimex obejmuje rolety zewnętrzne w standardowej kolorystyce pasującej do większości elewacji (biel, brąz, szarość) a także w odcieniach nietypowych oraz drewnopodobne.

 

MARKIZY

W rozbudowanym asortymencie osłon okiennych znajdą Państwo markizy firmy DRAGON z poszyciem firmy DICKSON, czołowym wśród producentów tego rodzaju tkanin. Markizy przede wszystkim stanowią ochronę przed słońcem czy deszczem, jednak dzięki możliwości ogrzania przestrzeni pod markizą z zastosowaniem elektrycznego promiennika ciepła, możliwe jest przebywanie na świeżym powietrzu także w dni chłodniejsze. Konstrukcja markiz wykonana jest z aluminium, malowana na dowolny kolor z palety RAL; wytrzymuje wiatr do 5 stopni w skali Beauforta (2 klasa wiatrowa). Poszycie wykonano z nietoksycznego materiału: nagrzane przez słońce nie wydziela żadnego nieprzyjemnego zapachu, nie zawiera też żadnych rakotwórczych barwników i pestycydów, a z uwagi na nowoczesny proces nanotechnologii użyty w impregnacji tkanin, chroni je przed wodą, brudem i pleśnią. Co bardzo ważne dla wygody użytkowania, istnieje możliwość obsługi markiz przy pomocy napędu elektrycznego, z zastosowaniem pilota. Ponadto przy dużych gabarytach można wyposażyć markizy w odpowiednią automatykę pogodową.

Oferujemy markizy o różnym zastosowaniu:

  • okienno-balkonowe,
  • tarasowe, w semi- lub pełnej kasecie,
  • fasadowe.

 

ŻALUZJE I ROLETY WEWNĘTRZNE

Dostępne w naszej ofercie żaluzje okienne to jeden z najchętniej wybieranych systemów zaciemniania wnętrz. Każde pomieszczenie, potrzeby i oczekiwania użytkowników są różne, dlatego w sprzedaży mamy wiele wewnętrznych systemów osłonowych:

  • rolety materiałowe
  • plisy materiałowe
  • żaluzje aluminiowe
  • żaluzje drewniane
  • żaluzje pionowe materiałowe
  • żaluzje pionowe PCV

Ponadto w zakresie ochrony mieszkań przed owadami proponujemy moskitiery okienne i drzwiowe.

Ochrona przed słońcem

Markizy

Żaluzje

Rolety