Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Drzwi suwane i harmonijkowe

Jeżeli są Państwo zwolennikami niecodziennych, a jednocześnie niezwykle praktycznych rozwiązań, polecamy drzwi harmonijkowe i suwane, których produkcja wchodzi w skład naszej oferty.

Drzwi suwane

Drzwi suwane polecamy przede wszystkim dla wszystkich zwolenników nowoczesnego designu. Ich zamontowanie w miejscu wyjścia na taras czy ogród sprawi, że Państwa dom będzie prezentował się niezwykle efektownie. Ich niewątpliwą cechą jest również to, że nie zajmują miejsca, dzięki czemu nie tracą Państwo ani metra przestrzeni w swoim domu lub mieszkaniu. Stosowane przez nas systemy drzwi unoszono-przesuwnych ( HS) a w szczególności przesuwnych Cor Vision i Cor Vision Plus gwarantują uzyskanie najmniejszych szerokości profili w stosunku do powierzchni okien na rynku.

Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe pozwalają na uzyskanie najszerszych przejść – nawet do 12 m, zarówno w ścianach zewnętrznych jako okna tarasowe jak i wewnątrz jako praktyczny i estetyczny podział między pomieszczeniami. Stanowią alternatywę dla tradycyjnych skrzydeł. Nasze produkty wyposażone są w solidną szynę jezdną, która sprawia, że mechanizm działa niezwykle płynnie. Zapewniamy możliwość doboru odpowiedniego koloru oraz formy produktu – wszystko po to, by był on doskonale dopasowany do Państwa preferencji estetycznych i wymagań.

Zajmujemy się produkcją oraz montażem modelu zarówno suwanego, jak i harmonijkowego. Poniżej przedstawiamy Państwu galerię zdjęć, prezentującą wybór naszych dotychczasowych realizacji. Jesteśmy przekonani, że wykorzystane przez nas wysokogatunkowe materiały oraz dbałość o każdy szczegół pozwolą Państwu na bezproblemowe użytkowanie produktu przez wiele lat.

Drzwi suwane i harmonijkowe

Drzwi przesuwane i harmonijkowe