Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Balustrady szklane

Połączenie tafli wykonanych ze szkła hartowanego z aluminium lub drewnem doskonale wpisuje się w charakter nowoczesnego budownictwa. Balustrady szklane, które zamontowaliśmy w wielu już łódzkich blokach, domach jednorodzinnych czy też biurowcach, doskonale odnalazły się zarówno w minimalistycznych i industrialnych projektach, jak i w klasycznie eleganckich aranżacjach. Stanowią one jednak nie tylko modny element dekoracyjny, lecz przede wszystkim solidne zabezpieczenie tarasu, balkonu, schodów czy antresoli. Wysokiej jakości materiały zastosowane do produkcji oraz sprawdzone sposoby montażu sprawiają, że nasze balustrady szklane to w pełni bezpieczne i bardzo trwałe konstrukcje.

Nowoczesny design


Różnorodność materiałów, których używamy do tworzenia szklanych balustrad, pozwalają dopasować ich wygląd do Państwa upodobań, a przede wszystkim do elewacji i innych elementów budynku, a także stylu, w którym zaaranżowana została klatka schodowa, salon bądź pomieszczenie biurowe. Poręcz może zostać wykonana z chłodnego aluminium bądź drewna, które ociepli wygląd całej konstrukcji. Wypełnienie może pozostać natomiast przezroczyste, a na życzenie możemy wykonać je ze szkła mlecznego lub kolorowego – mamy wiele możliwości aranżacyjnych.

Sposoby montażu balustrad


W przypadku konstrukcji całoszklanych, balustrady są montowane z użyciem szyny zakotwiczonej na posadzce. Wypełnienie możemy także przymocować za pomocą uchwytów do aluminiowych słupków zakotwiczonych w podłożu.

Dlaczego warto wybrać szklane balustrady?

  • nowoczesny, „lekki” wizualnie design

  • maksymalne bezpieczeństwo

  • nie ograniczają przepływu promieni słonecznych

  • szerokie możliwości aranżacyjne