tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Balustrady szklane

Połączenie tafli wykonanych ze szkła hartowanego z aluminium czy także z drewnem, doskonale wpisuje się w charakter nowoczesnego budownictwa. Balustrady szklane, które zamontowaliśmy w wielu już łódzkich blokach, domach jednorodzinnych czy też biurowcach, doskonale odnalazły się zarówno w minimalistycznych i industrialnych projektach, jak również w klasycznie eleganckich aranżacjach. Stanowią one jednak nie tylko modny element dekoracyjny, lecz przede wszystkim solidne zabezpieczenie tarasu, balkonu, schodów czy antresoli.

Zastosowane materiały oraz sprawdzone sposoby montażu sprawiają, że nasze balustrady szklane to w pełni bezpieczna konstrukcja.

Nowoczesny design


Materiały, na których pracujemy, pozwalają dopasować wygląd balustrad do Państwa upodobań, jak również do elewacji i innych elementów wyglądu zewnętrznego budynku, czy też stylu, w którym zaaranżowana została klatka schodowa, salon bądź pomieszczenie biurowe.

Poręcz może zostać wykonana z chłodnego aluminium bądź drewna, które ociepli wygląd całej konstrukcji. Wypełnienie może pozostać natomiast przeźroczyste, a na życzenie wykonane z mlecznego lub kolorowego szkła.

Sposoby montażu


W przypadku konstrukcji całoszklanych mocowanie następuje za pomocą szyny zakotwiczonej na posadzce, lub wypełnienie przymocowuje się za pomocą uchwytów do aluminiowych słupków zakotwiczonych w podłożu.

Dlaczego warto wybrać szklane balustrady?

  • nowoczesny, „lekki” wizualnie design

  • maksymalne bezpieczeństwo

  • nie ograniczają przepływu promieni słonecznych

  • szerokie możliwości aranżacyjne

Jesteśmy na Google+
Google+