Prodimex - produkcja i montaż rozwiązań PCV

tel: 0 48 42 686 14 54e-mail: prodimex@prodimex.plplenfr

Balustrady aluminiowe

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 12.04.2002 r. istnieje obowiązek zamontowania stosowanych zabezpieczeń przy schodach i podjazdach wyższych niż 50 centymetrów, a także na balkonach, dachach, mostach i w wielu innych miejscach, które ze względu na swoją wysokość mogą być niebezpieczne dla ich użytkowników. Bardzo często zabezpieczenia tego typu poza swoją funkcją ochronną, ma również niezwykle efektowną rolę dekoracyjną.

W ramach naszych usług wykonujemy balustrady szklane oraz aluminiowe na profilach całoszklanych z praktycznie niewidocznymi elementami metalowymi lub lakierowanych na dowolny kolor wg palety RAL. Korzystamy z produktów renomowanych firm, takich jak CORTIZO czy MORAD.

Oferowane przez nas balustrady szklane i aluminiowe mogą być montowane zarówno na zewnątrz (jako element wykończeniowy) oraz wewnątrz pomieszczeń (jako element dekoracyjny i zabezpieczający schody). Ich wypełnieniem mogą być aluminiowe kształtowniki lub szkło hartowane.

Z uwagi na stosunkowo duże powierzchnie tego drugiego materiału, nasze balustrady szklane sprawiają wrażenie lekkości, nadając obiektom nowoczesny charakter. To szczególnie dobry wybór dla wszystkich miłośników niezwykle modnego w ostatnim czasie stylu industrialnego, ale nie tylko – nasze produkty są na tyle uniwersalne, że doskonale pasują do każdego typu budynku.

Balustrady szklane

Postaw na modne i przede wszystkim bezpieczne połączenie! Dzięki swym właściwościom balustrady szklane doskonale sprawdzą się zarówno na balkonach i tarasach, jak również jako zabezpieczenie schodów lub antresoli.

Więcej »


Balustrady aluminiowe i całoszklane

Balustrady